AKTUÁLNĚ

Tým žáků v sezóně 2013/2014


Články


Druhý ročník novoročního cákání proběhl bez zdravotních komplikací a za stejného počtu koupajících se jako ročník předešlý, ovšem přihlížejících bylo víc. V minulém roce se koupající potýkali s ledovými krami, tento rok zase s ledovým větrem. I přes tyto nepříjemnosti se všichni těší na již třetí ročník který se bude konat opět jak jinak než 1.ledna 2013 ve 13:00 hodin. Fotografové podali taky v těchto nepříjemných povětrnostních podmínkách skvělý výkon a nafotili z této akce několik snímků,ty jsou k nahlédnutí ve "fotogalerii" foto 2012.

Jako každý rok na Štěpána tak i v roce 2011 se konal "Berka cup" turnaj v malé kopané. Byl to již šestý ročník a fotky jsou opět ve "fotogalerii" foto 2011.

Ohromný zážitek si užívali hráči naší fotbalové přípravky při doprovodu hráčů 1.FC Slovácko na utkání Gambrimus ligy se Spartou. V poločase ještě sehráli miniutkání s přípravkou 1.FC Slovácko před zraky 7638 diváků. Záznam tohoto utkání i s nástupem hráčů je možné shlédnout na " www.tipovani.cz " . Fotky ve fotogalerii.

Fotky z turnaje Veteran's boys vs Dravci už pronikly do médií."fotky zde"


Především se bavit fotbalem bylo naším hlavním cílem na halovém turnaji starších přípravek v Nivnici a tak nás ani moc nemrzelo že jsme se za účasti již ostřílených týmů z Nivnice ,Korytné a Vlčnova umístili jako poslední. Radost z každého vstřeleného gólu byla obrovská a chuť do hry byla znát na každém o čemž se můžete přesvědčit ve "fotogalerii" .

První přátelák v letošním roce i s novými posilami hraný na Širůchu ve Starém Městě se Stříbrnicema skončil po divoké přestřelce 5:5. Tři branky vstřelil Jakub Mahdal po jednom pak dali Radim Mahdal a Ondra Rezek. Ve druhém přáteláku hraném v Brodě na Lapači jsme prohráli se Šanovem 2:4 . Obě branky za náš tým vstřelil František Vítek.


Dne 1.1.2011 se uskutečnila ve 13:00hod. na Ordějově akce pod názvem Novoroční cákání.Počasí bylo optimální stejně tak teplota vody."fotky"
"fotky na rajčeti"

Fotbalová zimní přestávka se dá přečkat různými způsoby. Jedním z nich je zahrát si hokej."fotky"


HistorieTradiční

turnaj mezi týmy Veteran´s Boys a Sucholožští dravci se odehrál 8.května na fotbalovém hřišti za skvělé atmosféry.Kdo tento zápas neviděl nebo si to už nepamatuje může se podívat na tyto "fotky"


11.5.2010

Muži
v nových dresech.
29.10.2008

V nové sekci
"Soupeři" najdete odkazy na webové stránky fotbalových týmů.
24.7.2008

Nová sezóna
byla nalosovaná. Muži začínají už 10.srpna a žáci na hody 24.srpna.

"rozpis muži"

"rozpis žáci"
16.7.2008

S malým zpožděním
byly zpracovány další fotky z finále poháru OFS.
Je jich hodně,toš si dajte pauzu a všecky si je pořádně prohlédněte ať vám něco neunikne.

"fotky z finále od Vlka"
16.6.2008

Je dobojováno
Úžasná jarní jízda našich mužů se zastavila až ve finále poháru prohrou 1:2.Pod tíhou únavy z finálového zápasu klopýtli vzápětí ještě jednou v nedělním zápase na hřišti Komně 2:4 , čímž se připravili o konečné třetí místo a zbyla na ně nevděčná čtvrtá příčka.
Žákům se nepodařilo odpoutat z posledního místa a se sedmi body je o skóre předstihl Starý Hrozenkov.

"fotky z finále"
8.6.2008

Překvapení se nekonalo.
I když to tak o poločase utkání žáků vypadalo.V souboji s prvníma Hradčovicema už vedla Suchá Loz 2:0 ,ale v druhém poločase díky třema standartkám a za přispění rozhodčího dokázaly Hradčovice otočit.

Muži žádné překvapení nepřipustili a suverénně vyhráli 5:2.
26.5.2008

V pátek třináctého
čeká fotbalový stadión v Kunovicích na Bělince velký svátek.Finále OFS zde sehraje v 17:30 Suchá Loz vs Tupesy.
Neváhejte a včas si zajistěte na tak důležitý zápas vstupenky.
24.5.2008

Žákům se nepodařilo
navázat na dvě výhry po sobě a v sobotním utkání ve Slavkově prohráli taky kvůli neproměněným šancím a slabé kolektivní hře 5:0.
19.5.2008

Jen pro silné nervy
byl zápas se Starým Hrozenkovem,ve kterém jsme se štěstím uhráli remízu 3:3.
V předzápase žáci vyhráli 2:1 čímž opustili poslední příčku.
10.5.2008

Zápas století mezi týmy Veterans Boys a Sucholožští Dravci o mistra Sucholožského kontinentu na furt neboli na věčnost


Cesta k zápasu

Dovolte, abych Vám čtenářům přiblížil dlouhou cestu k uspořádání fotbalového zápasu o mistra sucholožského kontinentu a provedl Vás i samotným utkáním.

"celý článek"

"fotky"8.5.2008

Je to paráda.
Rozjetý parní válec jménem Suchá Loz převálcoval dalšího soupeře .Tentokrát si čtyřbrankový příděl odvezli fotbalisté z Hluku v semifinále poháru OFS. Branky dávali,v prvním poločase z penalty Rosťa Bradáč,ve druhém se trefili Vašek Bujáček,Broňek Kunovský a Joža Mahdal.
Výhrou 4:1 se probojovali do finále ve kterém se utkají s vítězem zápasu Tupesy vs Polešovice.
4.5.2008

Šest bodů
zůstalo doma.Muži s přehledem přehráli Záhorovice 4:0 a pokračují ve stíhací jízdě čela tabulky.
Žáci po velmi dlouhé době okusili radost z vítězství ,když po nervydrásajícím boji s Bojkovicema vyhráli 2:1.
1.5.2008

Nyní máte možnost
na našich stránkách v rubrice"Bazárek" prezentovat kopačky které vás už omrzely, nebo noha narostla do takových rozměrů,že je neobujete ani když si ostříháte nehty. Zároveň se můžete podívat jestli některé z nabízených kopaček nejsou ty které právě potřebujete.
27.4.2008

Potupná remíza
s nohejbalistama nerozhodila náš A-tým .Ten v jedenáctém kole nezaváhal a potvrdil vysoký standard v jarní části soutěže výhrou na půdě Krhova v poměru 1:5.Za náš tým skórovali, dvakrát Václav Bujáček a po jedné brance Rosťa Bradáč ,Honza Mahdal a Tomáš Kliment.V dalším zápase je můžete povzbudit na domácím hřišti od 15:00 proti Záhorovicím.
Žáci zajížděli na hřiště Vlčnova který potvrdil roli favorita a zvítězil 6:0. Na dlouho očekávané vítězství si musíme počkat do příští neděle kdy hostíme od 13:00 Bojkovice B. Snad to konečně vyjde.
25.4.2008

V dnešní podvečer
sehráli muži jedno ze svých nejdůležitějších zápasů ve své historii proti týmu poskládanému z místního spolku který se honosí názvem nohejbalisté. Že to pro muže nebude procházka zakouřenou álejí svědčila úvodní branka zápasu v jejich síti. Pak sice se štěstím srovnali , ale vzápětí šli do vedení opět nohejbalisti.Tito pak měli ještě další, asi čtyři tutové šance ,ale zřejmě ze solidárnosti je nevyužili.V samém závěru zápasu rozhodčí rozhodl že body zůstanou na moravě a po odpískané ruce v pokutovém území bylo srovnáno na konečných 2:2. I když naši muži předvedli nejlepší výkon ,přesto nevyhráli,a ještě dlouho do noci rozebírali krok po kroku celý zápas.20.4.2008

V devíti zápasech
obdržel Pitín celkem 8 branek ,až v tom desátém mu naši muži nasázeli celou polovinu a výhrou 4:1 snížili náskok na první místo na 7 bodů.O další body se budou prát v Krhově kterému patří doposud šestá příčka.
Žáci v zápase třetího s posledním nevstřelili žádnou branku a prohráli 0:3. V dalším zápase zajíždí na hřiště prvního Vlčnova.